Home

județ Dute sus celulă iran fotbal închide fost benign

CM 2022 | Anglia - Iran 6-2. Show total făcut de starurile lui Southgate!  Game, set, match! Opt goluri şi 27 de minute de prelungire - Antena Sport
CM 2022 | Anglia - Iran 6-2. Show total făcut de starurile lui Southgate! Game, set, match! Opt goluri şi 27 de minute de prelungire - Antena Sport

Iran: lotul pentru Campionatul Mondial din Rusia - Tackle.ro

Iordania susține că portarul echipei feminine de fotbal a Iranului este  bărbat
Iordania susține că portarul echipei feminine de fotbal a Iranului este bărbat

Au ridicat eșafodul! Tragedie în Iran: CNN anunță că execuția unui fotbalist  e iminentă
Au ridicat eșafodul! Tragedie în Iran: CNN anunță că execuția unui fotbalist e iminentă

Iran: Un jucător de bază al echipei naționale de fotbal a fost arestat |  RFI Mobile
Iran: Un jucător de bază al echipei naționale de fotbal a fost arestat | RFI Mobile

Matches of Iran's National Football Team cancelled due to Coronavirus

Un fotbalist iranian va fi executat pentru că a protestat pentru drepturile  femeilor | Digi24
Un fotbalist iranian va fi executat pentru că a protestat pentru drepturile femeilor | Digi24

Verdict dur după ciocnirea din Anglia - Iran » Nu va mai juca la turneul  din Qatar
Verdict dur după ciocnirea din Anglia - Iran » Nu va mai juca la turneul din Qatar

CM 2022 Qatar: Victorii uriașe pentru Iran și Senegal - Anglia, remiză cu  SUA - HotNews.ro
CM 2022 Qatar: Victorii uriașe pentru Iran și Senegal - Anglia, remiză cu SUA - HotNews.ro

Spectacol făcut de Anglia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal.  Cum s-a terminat
Spectacol făcut de Anglia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal. Cum s-a terminat

Jucătorii iranieni nu și-au cântat imnul național la Cupa Mondială. Motivul  pentru care aceștia au refuzat
Jucătorii iranieni nu și-au cântat imnul național la Cupa Mondială. Motivul pentru care aceștia au refuzat

Anglia - Iran 6-2. Echipa lui Gareth Southgate, spectacol de zile mari la  prima apariție de la Campionatul Mondial de Fotbal - FOTO & VIDEO -  Playtech Știri
Anglia - Iran 6-2. Echipa lui Gareth Southgate, spectacol de zile mari la prima apariție de la Campionatul Mondial de Fotbal - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Iran s-a calificat la Cupa Mondială de fotbal | News.ro

Anglia - Iran 6-2. Motivul pentru care fotbaliștii Iranului n-au cântat  imnul + huiduieli din tribune
Anglia - Iran 6-2. Motivul pentru care fotbaliștii Iranului n-au cântat imnul + huiduieli din tribune

Poziție extrem de dură după meciul Anglia - Iran de la Cupa Mondială din  Qatar: ”O absolută rușine”
Poziție extrem de dură după meciul Anglia - Iran de la Cupa Mondială din Qatar: ”O absolută rușine”

Anglia - Iran. Un meci nebun cu opt goluri

Gest curajos al fotbaliștilor din Iran, ca metodă de sprijin a protestelor  din țară: Nu au cântat imnul național
Gest curajos al fotbaliștilor din Iran, ca metodă de sprijin a protestelor din țară: Nu au cântat imnul național

Mai mulți fotbaliști, arestați în Iran! ”Unii erau într-o stare avansată de  ebrietate”. Care ar fi motivul reținerii
Mai mulți fotbaliști, arestați în Iran! ”Unii erau într-o stare avansată de ebrietate”. Care ar fi motivul reținerii

Naționala SUA s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale.  "Yankeii" au ieșit neînvinși din Grupa B | VIDEO - Stirileprotv.ro
Naționala SUA s-a calificat în optimile de finală ale Cupei Mondiale. "Yankeii" au ieșit neînvinși din Grupa B | VIDEO - Stirileprotv.ro

Țara Galilor - Anglia 0-3 și Iran - SUA 0-1, la Campionatului Mondial

Anchetă: Portăriţa naţionalei feminine de fotbal din Iran este acuzată că  ar fi bărbat - Stirileprotv.ro
Anchetă: Portăriţa naţionalei feminine de fotbal din Iran este acuzată că ar fi bărbat - Stirileprotv.ro

Scandal uriaş! 8 jucătoare din naționala feminină a Iranului ar fi de fapt  bărbați!
Scandal uriaş! 8 jucătoare din naționala feminină a Iranului ar fi de fapt bărbați!